Kancelaria radcy prawnego Pawła Barańskiego

OFERTA

Oferujemy kompleksową pomoc prawną, która jest dedykowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, dokładamy wszelkich starań, by jak najszerzej zapoznać się z postępowaniem i rozmaitymi czynnikami, jakie mają wpływ na to, jakie działania się podejmuje. Zachowujemy pełną dyskrecję i tajemnicę zawodową, więc można nam całkowicie zaufać i powierzyć nawet najbardziej skomplikowane problemy. Doświadczony i wykwalifikowany radca prawny to najlepszy pomysł w momencie, gdy niezbędna jest pomoc prawna.

Zapewniamy doradztwo i pomoc naszym klientom na każdym etapie postępowania i w rozmaitej formie, indywidualnie dostosowanej do danej sytuacji. Przygotowujemy niezbędną dokumentację i pisma procesowe. Konstruujemy wnioski do sądu, pozwy, a także pozostałe pisma, które są niezbędne w danym momencie.

Oferujemy także reprezentowanie naszych klientów przed innymi podmiotami, na sprawach sądowych, przed instytucjami czy urzędami. Planujemy każdy etap postepowania, wybierając najbardziej efektywne i komfortowe narzędzia. Doskonale orientujemy się w zmieniających się przepisach, orzeczeniach sądowych i potrafimy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać. Wybierając naszą kancelarię, mają Państwo pewność, że sprawa zakończy się pozytywnie.

STAŁYCH KLIENTÓW

ROZWIĄZNYCH SPRAW

KUBKÓW KAWY

LAT DOŚWIADCZENIA

Dane kontaktowe:

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Barański

Apartamenty Alto

ul. Magazynowa 5 lok. 3U
15-399 Białystok

501 677 357

pawel.baranski@baranski-kancelaria.pl

Napisz do nas

Call Now Button