Kancelaria radcy prawnego Pawła Barańskiego

Specjalizacje

Kancelaria Pawła Barańskiego specjalizuje się głównie w prawie budowlanym.
Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym, zapewniając kompleksową pomoc prawną i niezbędne doradztwo.

W zakresie naszych usług prawnych znajduje się także prawo majątkowe i spadkowe. Zajmujemy się sprawami w ramach prawa rodzinnego, cywilnego czy karnego. Oferujemy pomoc prawną, jeśli chodzi o odszkodowania oraz zadośćuczynienia.

Nasi radcy prawni pomagają także w procesie oddłużania, przeprowadzeniu rozwodów czy uzyskaniu alimentów. Zapewniamy naszym klientom pełen komfort i dyskrecję, a także fachowe doradztwo, dzięki czemu każde postępowanie można zakończyć możliwie szybko i bez zbędnych problemów czy konfrontacji. Warto mieć własnego przedstawiciela w sądzie i w sprawach między różnymi podmiotami, gdyż wtedy unika się nadmiernych emocji, nerwów i stresu. Radca prawny w sposób rzeczowy i konkretny przedstawia warunki klienta i przejmuje wszelkie kontaktu z drugą stroną, co stanowi spore ułatwienie i ulgę dla osób biorących udział w postępowaniu.

Nasza kancelaria to także prawo rzeczowe, związane z nieruchomościami. Zajmujemy się również prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawami dotyczącymi podziału majątku oraz ochroną konsumentów. Zapewniamy także skuteczną pomoc w stwierdzaniu nieważności małżeństw kanonicznych.

Oferta dla przedsiębiorców obejmuje usługi prawne dla osób fizycznych, które prowadzą własną działalność gospodarczą, a także prawo spółek handlowych i spółdzielni. Zajmujemy się także prawem związanym ze wspólnotami mieszkaniowymi oraz świadczymy pomoc prawną dla fundacji, stowarzyszeń i innych organizacji.

Zapewniamy usługi prawne związane z prawem handlowym i gospodarczym, podatkowym, a także cywilnym. Pomagamy firmom i innym podmiotom w przypadku zadłużenia i w procesie windykacji. Nasze specjalizacje to również prawo cywilne i prawo pracy. Oferujemy kompleksowe usługi prawne w obszarze prawa administracyjnego, związanego z zamówieniami publicznymi oraz prawa własności intelektualnej.

Doradztwo i inne działania prawne w tym zakresie to pełen profesjonalizm, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Każda sprawa rozpatrywana jest całkowicie indywidualnie. Warto zatem zacząć od kontaktu z naszą kancelarią. Zachęcamy do umawiania się na bezpośrednie spotkania lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Dla nas zawsze najważniejsze są Państwa interesy i ochrona, a także sukces w danej sprawie. Nasze doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to najlepszy wybór dla każdego, więc zapraszamy do naszej kancelarii.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Barański

Apartamenty Alto

ul. Magazynowa 5 lok. 3U
15-399 Białystok

501 677 357

pawel.baranski@baranski-kancelaria.pl

Napisz do nas

Call Now Button